Dobrovolníci

Přijeďte nám pomáhat na WTOC 2023!

Vedle dobré organizace stojí a padá úspěch každé velké sportovní akce na práci dobrovolníků. Přijeďte nám pomáhat a staňte se součástí našeho organizačního týmu. Čekají vás zajímavé zážitky, nová přátelství a ledasco zajímavého se naučíte.

Odměnou Vám bude vedle pocitu dobře vykonané práce pro úspěch českého MS také několik drobností jako např. pořadatelské oblečení (bunda a dvě funkční trika, viz níže), propagační materiály nebo upomínkové předměty. Zabezpečení ubytování a stravy po celou dobu trvání MS je samozřejmostí, stejně tak buďto doprava zdarma anebo naopak plné proplacení v případě dopravy vlastní.

Pro koho to je?

Úplně pro každého staršího patnácti let. Většinu dobrovolnických činností zvládne kdokoli. Pokud máte zkušenosti s orienťákem nebo rovnou s Trail-O, je to skvělé, ale věřte, že budete velmi užiteční, i když vlastně vůbec nevíte, o co jde.

Co budu dělat?

Nosit, telefonovat, stavět, bourat, běhat a vyřizovat, podávat, tisknout, radit a zařizovat, něco zapisovat, někam se koukat, něco hlídat, něco měřit.

A večer si povídat a asi trochu pít a možná docela dost zpívat.

Musím být fyzicky zdatný/zdatná?

Ne.

Musím něco specifického umět? (řídit, anglicky, s motorovou pilou, zkoušky z vyhl. 50)

Ne, lidí, co tohle umí, tam bude dost.

Musím mít nějaké vlastní vybavení? (auto, motorovou pilu, stroj času)

Ne, stačí normální oblečení a obutí do lesa a mobil.

Můžu vzít kamarády?

Musíš.

Musím tam být celou dobu?

Ne, budeme vděční i za pár dní.

Tak – a co teď?

Můžeše se rovnou přihlásit přes formulář. Pokud některým otázkám nerozumíš nebo si nejsi jistý, nevadí, s každým dobrovolníkem budeme komunikovat individuálně a vše si vysvětlíme.

Chceš se na něco dalšího zeptat nebo být třeba jen nezávazně na seznamu možných dobrovolníků a dostávat průběžné informace? Napiš na dobrovolnici@wtoc2023.cz Ozveme se zpět a domluvíme se co dál.